АКЦІЇ І ЗНИЖКИ

Графік додаткових програм

вул. Галицька, 109,
тел..:  (095) 530 06 08

Пн. - Сб.  12:00 –  Калланетика
Вт. -  Чт. 19:00 – Танцювальна програма

 

вул. Сахарова, 25 А,
тел..:  (050) 185 01 14

 

Пн. - Пт.  10:15 –  Пілатес, Зумба, Mix-fit
Пн.  19:00 – Стриппластика
Вт., Чт.  17:30 – Калланетика
Ср.  19:00 – Фітбол
Вт., Пт. 19:00 – Hot-fit

Діє попередній запис на заняття.

Про клуб

Програма клубу «Апельсин» - це 40-хвилинне колове тренування, яке включає в себе спеціально розроблену програму для корекції фігури, зниження маси тіла та для підтримки тонусу м”язів.

Всього за 40 хвилин щодня Ви зможете схуднути, привести організм в тонус, покращити обмін речовин та отримати бездоганну фігуру.

Система нашого клубу розроблена спеціально для жінок, із врахуванням будови жіночої фігури та підходить всім, незалежно від віку та фізичної підготовки.

Це поєднання гідравлічних тренажерів з аеробікою та танцювальними вправами, які виконуються під музику та під пильним наглядом тренера. Суть системи в тому, що послідовно чергуються вправи на тренажерах та аеробіка. Таке поєднання дає вражаючий ефект – збільшується розхід калорій, оскільки чергуються аеробне та силове навантаження.

Унікальність тренування в тому, що воно проходить в режимі non-stop. Тобто Вам не потрібно приходити на визначену годину, Ви просто займаєте вільне місце в «колі» та розпочинаєте тренування в зручний для Вас час.


40-хвилинне заняття в «колі» рівносильне 1,5-годинному тренуванню в звичайному тренажерному залі.
 

Жироспалюючий ККД даного тренування за деякими оцінками вищий в 6-12 разів. Тренування так «заводить» організм, що той ще декілька годин по інерції живе в прискореному режимі спалення калорій. Тобто прискорюється Ваш природній темп обміну речовин і Ви худнете.

«Колове тренування» для схуднення та корекції фігури!

Тренування проходить під наглядом досвідченого тренера.
Всі абонементи безлімітні. Ви можете займатися щодня!
В клубі є масажний кабінет, де Ви зможете пройти курс масажу.

Приходьте на тренування в зручний для Вас час. Не потрібно підлаштовуватися під години чи тренера!